Objednávky vyřizuji a odesílám cca 1x týdně. Obruče vyrábím cca do 10 dní od objednání. Děkuji za pochopení.

Co je hooping?

8_1 

Hooping je zábavné cvičení a tanec s obručí, které je populární ve světě a pomalu ale jistě se šíří i po České republice. Zapomeňte na malé plastové obruče z hračkářství a pořiďte si obruč pro dospělé. Protože kroužení s obručí už dávno není jen pro děti.

IMG_8328

Hooping pro dospělé je ideální pro posílení, zpevnění a protažení těla. To vše absolvujete s úsměvem na tváři, protože většinu času si ani neuvědomíte, že cvičíte :)

IMG_2296


Při cvičení se používá speciální obruč o průměru kolem 95 cm a váze kolem 600 gramů (velikost a váha se liší dle pokročilosti hoopera). Obruče jsou polepené dekoračními a protiskluzovými páskami, které pomáhají udržet obruč na těle. K hoopingu se nehodí dětské obruče z hračkářství, protože jsou moc malé a lehké.  Nevhodné jsou i obruče masážní, které vzhledem ke své váze a velikosti mohou vést ke zdravotním problémům.

P1110422

Pokud s hoopingem začínáte, je vhodné navštěvovat kurzy certifikovaných lektorů. Ti totiž vědí, jak vás snadno a správně naučit kroužení s obručí tak, aby bylo cvičení pro vaše tělo příznivé. Pokud v okolí žádného lektora nemáte, můžete se učit z videí. A nebo to vzít do vlastních rukou a stát se také lektorem! :)

Chcete pravidelnou dávku hoopingové inspirace? Sledujte mě na INSTAGRAMU!