DOVOLENÁ: 13.6.-18.6. // Objednávky vyřizuji a odesílám cca 1x týdně. Obruče vyrábím cca do 10 dní od objednání. Děkuji za pochopení.

KONTAKT & O MĚ

kontakt svet hoopingu barbora buresova

Mgr. Barbora Burešová, DiS.

kurzy hoopingu, výroba a prodej obručí, kurzy pro lektory

bara@svethoopingu.cz
www.svethoopingu.cz
+420 724 554 213

(aktuálně jsem na mateřské, pokud vám nezvednu telefon, napište mi prosím sms nebo e-mail a já se vám co nejdříve ozvu zpět)

jak jsem se dostala ke krouzeni s obruci svet hoopingu

K hoopingu mě přivedla knížka Cvičíme s obručí. Bylo to v roce 2012, v době, kdy jsem absolvovala kurz pro instruktory skupinových cvičení a přemýšlela jsem, na co konkrétně své lekce zaměřím. Úplnou náhodou jsem ve výprodeji našla tuhle knížku. Zjistila jsem, že existují  větší obruč pro dospělé a že se s nimi dá krásně cvičit. Totálně mě to nadchhlo a věděla jsem, že to chci dělat. Celý večer jsem prokroužila a druhý den jsem se nemohla hýbat :D
Absolvovala jsem pár lekcí hoopingu (v té době u nás byla opravdu omezená nabídka), udělala jsem si kurz pro lektory a vrhla se do spousty a spousty hodin u youtube, kde jsem pracně dohledávala další návody a inspiraci na to, co a jak budu učit.
Od té doby vedu lekce hoopingu (v září už to bude 11 let!) a od roku 2018 také vyrábím a prodávám obruče na kroužení a věnuji se podpoře začínajících lektorů hoopingu.

20221126_133958 107460311_10221049449053555_3201835149718924649_n

kurzy a lekce cviceni a tance s obruci

Pravidelné kurzy i jednorázové lekce vedu nejčastěji v Praze v lokalitách Zahradní Město, Flora, Vysočany. Příležitostně jezdím mimo Prahu.
Aktuální nabídku kurzů naleznete zde.

O mých lekcích:
V lekcích kombinuji cvičení s obručí s výukou hoopingových triků, vše prokládám zábavnými aktivitami s obručí.
Zaměřuji se zejména na hooping pro dospělé začátečníky a mírně pokročilé (nejčastěji ke mě chodí kroužit ženy ve věku 35-45 let), věnuji se správné technice provedení triků a vzhledem k desetileté lektorské praxi mám v rukávu spoustu způsobů, jak vás jednotlivé triky naučit.
Lekce nejsou vedené na výkon, ale pro radost z pohybu.
Preferuji malou skupinu účastníků, ideálně kolem 5-6 lidí.

IMG_8379

Kromě pravidelných kurzů hoopingu pořádám různé jednorázové akce (workshopy pro začátečníky, lekce zaměřené na konkrétní triky, spolupořádám HOOP CAMP a HOOPING INSPIRATION DAY), vedu individuální lekce, vtvořila jsem a učím kurz hoopingu pro lektory a příležitostně hostuji na různých akcích a tvořím workshopy na klíč (teambuildingy, slavnosti apod.) Organizovala jsem workshopy například pro Decathlon, zubařskou ordinaci, DDM Stod a další.

IMG_2296 

IMG_4771 hooping pro deti 1

 


moje kvalifikace svethoopingu

Absolvované odborné kurzy:
Certifikované kurzy Hoopdance 1 a Hoopdance 2
Australský program Hoop Love Coach
Rekvalifikační kurz Instruktor body and mind
Seminář Zdravá záda
Seminář Bosu core
Kurz Metodika stepu
Pedagogika volného času pro nepedagogické pracovníky
Nutri akademie
Fitness akademie

Semináře hoopingu se zahraničními lektory:
Jacqui Becker
Babz Robinson
Buket Rin
Deanne Love
Michele McCoy
Rachel Sullivan

Formální vzdělání:
Vyšší odborná škola sociálně právně
Poradenství v odborném vzdělávání
Andragogika