DOVOLENÁ: 13.6.-18.6. // Objednávky vyřizuji a odesílám cca 1x týdně. Obruče vyrábím cca do 10 dní od objednání. Děkuji za pochopení.
Tip NOVÉ Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Sada obručí pro lektory

 

Sháníte obruče na své vlastní lekce hoopingu? Pak je pro vás tato sada obručí ideální.
Jedná se o sadu 5 ks nebo 10 ks fitness nebo tanečních obručí ve velikosti 95 cm nebo 100 cm (taneční je možná i v 90 cm).

Sady je možné objednat ve dvou variantách:

  • basic matná - obruče jsou polepené jednou černou matnou páskou a jednou protiskluzovou páskou barvy dle vašeho výběru a aktuální skladové dostupnosti, protiskluzová páska může být na každé obruči jiná,
  • basic lesklá - obruče jsou polepeny jednou lesklou páskou (zrcadlovou páskou nebo flitrovou nebo třpytivou v šířce 25 mm) a jednou protiskluzovou. Barvy záleží na vašem výběru a aktuální skladové dostupnosti.

Vámi vybrané barvy a velikosti prosím napište buď do poznámky k objednávce nebo zvlášť do e-mailu - bara@svethoopingu.cz

Obruče nelze zaslat na dobírku. Doba výroby záleží na aktuální časové vytíženosti a skladové dostupnosti materiálu, počítejte prosím cca se 3 - 4 týdny od zaplacení. V případě, že na obruče spěcháte, napište mi datum do kdy je potřebujete. Poud to bude trochu možné, pokusím se vám vyhovět.

Upozornění: Pokud je to pro vás možné, doporučuji balení 10 ks obručí vyzvednout osobně v Praze. V případě zaslání poštou budou obruče rozděleny do dvou balíků.

V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte :)

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku (>1 ks) Na objednávku (>1 ks) Na objednávku (>1 ks) Na objednávku (>1 ks) Na objednávku (>1 ks) Na objednávku (>1 ks) Na objednávku (>1 ks) Na objednávku (>1 ks)
Druh obruče
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
7 550 Kč 3 875 Kč 7 800 Kč 4 000 Kč 6 600 Kč 3 400 Kč 7 050 Kč 3 600 Kč od 3 400 Kč
   
Kategorie NABÍDKA OBRUČÍ