Objednávky vyřizuji a odesílám cca 1x týdně. Obruče vyrábím cca do 10 dní od objednání. DOVOLENÁ: 25.7.-11.8. Děkuji za pochopení.

Začněte nový rok pravidelným pohybem

Hoopingové akce v roce 2024
Pomalu začínám chystat termíny na další rok a zatím pro vás mám alespoň předběžný soupis, ať víte, na co se můžete těšit :)

LEDEN - HOOP KLUB - V průběhu celého ledna (a možná i února) budu v uzavřené facebookové skupině sdílet bonusový obsah - hoopingová výuková videa s různým zaměřením (od protažení s obručí, přes cvičení až po triky a choreografii). Cílem je vás inspirovat a motivovat k pohybu a vybudovat si návyk na pravidelný pohyb. HOOP KLUB už probíhá, zapojit se do něj můžete kdykoli v průběhu ledna.ÚNOR - Únor bude plný hoopingu, tentokrát už "živého". Na neděli 4.2. připravuji workshop hoopingu pro začátečníky ZAČÍNÁME S HOOPINGEM a následovat bude jednorázová lekce HOOP TRIKY A KOMBINACE pro všechny pokročilosti.
V druhé půlce února také začnou pravidelné kurzy. Pokud to jen trochu půjde, zůstane jedna ranní lekce a snad se mi podaří přidat i jednu odpolední.JARO - Na jaro bych ráda naplánovala HOOP A WELNESS VÍKEND. Zatím je to hodně otevřené, pokud vás to láká, klidně mi napište, co by se vám líbilo (ať už obsahem víkendu, lokalitou, termínem...)Zvažuji také jednorázové workshopy v různých městech, pokud byste chtěli roztočit obruče u vás, napište mi, kam mám přijet a třeba to klapne :)

A také už konečně finišuji platformu pro on-line kurzy hoopingu. Budu moc ráda za váš názor - co byste se se mnou nejraději učili? Napište mi na e-mail bara@svethoopingu.cz nebo vyplňte tento pidi dotazníček :)

Bára