Doba výroby obručí na zakázku je 10-14 dní, objednávky odesílám většinou 1x týdně. Děkuji za pochopení.
VSTUP POUZE DO 2.1.! Efekt lupa
  • 1 z 3
 

V lednu to roztočíme! - HOOP KLUB / probíhá na Facebooku

 

Pojďte to v lednu společně roztočit!

Chcete začít nový rok pohybem?
Kroužení s obručí vás baví, ale nedostanete se na živé lekce?

Chcete načerpat novou hoopingovou inspiraci a motivaci k pohybu?

Chcete kroužit častěji, ale brzdí vás nedostatek nápadů co vlastně s obručí dělat?

 

Odpověděli jste alespoň na některou otázku ano? Pak je lednový HOOP KLUB to pravé pro vás :)

Dostupnost Momentálně nedostupné (>1 ks)
399 Kč
Kategorie KURZY
 

KDY: 2.1.2023 - 29.1.2023, vstup je možný pouze do 2.1.!
KDE: uzavřená Facebooková skupina, obsah bude ve skupině dostupný do konce února, poté bude skupina zrušena
CENA: 399 Kč

Co je HOOP KLUB?
Prostor v uzavřené facebookové skupině, ve kterém s vámi budu sdílet bonusový obsah. V lednu se můžete těšit minimálně na 3 má hoopingová videa (každé v délce cca 10-20 minut), která budou obsahovat cvičení s obručí i výuku nových triků. V případě zájmu se naučíme i krátkou choreografii. V rámci klubu budete mít možnost i ovlivnit obsah videa - přejete si ode mě návod na nějaký konkrétní trik? Napište mi!
Kromě mých videí s vámi budu sdílet i další obsah - tipy na různá jiná zajímavá výuková videa, playlisty s písničkami na hooping a další. Zároveň vám budu po celou dobu k dispozici. Místo bude i na vaše vlastní sdílení v uzavřeném prostoru skupiny.

PRŮBĚH:
Produkt si objednejte klasicky přes e-shop, na základě vašeho e-mailu vás nejpozději 1.1. přidám do Facebookové skupiny. Pokud budete objednávat z jiného e-mailu naž jaký používáte na FB, napište mi ho prosím do poznámky.
Videa a další příspěvky budu do skupiny přidávat postupně, abyste měli prostor a čas na to si to zkusit.

Odpovědi na otázky:
Musím se z klubu nějak odhlašovat? - Ne, to proběhne automaticky. Obsah zůstane ve skupině do konce února, poté bude skupina zrušena.
Proč je obsah zpoplatněn a časově omezen? - Protože ze zkušenosti vím, že pokud je něco zdarma s přístupem na trvalo, málo kdy se k tomu člověk dostane. Cílem je vás motivovat obsah si opravdu projít, zakroužit si a naučit se něco nového.
Co když s klubem nebudu spokojen/a? - Udělám vše pro to, aby to nenastalo. Pokud zjistíte, že to přece jen není pro vás, dejte mi vědět do půlky ledna a já vám vrátím peníze. 

Máte jakékoli dotazy? Napište mi na bara@svethoopingu.cz

Upozornění - v případě malého počtu přihlášených účastníků si vyhrazuji právo lednový HOOP KLUB zrušit. V takovém případě vám do 3 pracovních dnů vrátím uhrazenou částku na váš účet.