Vážení zákazníci, objednávky odesílám 1 - 2x týdně. Děkuji za pochopení.
  • 1 z 3
 

HOOPING INSPIRATION DAY / 6.11.2021

 

Přijďte si užít sobotu plnou obručí. Čekají na vás 3 lektorky (Martina, Petra a Bára) a několik různých lekcí hoopingu :)

KDY: Sobota 6.11.2021, 9:30 - 16:30

KDE: Praha 3 - Flora, Čáslavská 15 - zhruba 2 minuty chůze od metra A Flora

PRO KOHO: Workshop je určen pro mírně pokročilé až pokročilé hoopery, ne pro úplné začátečníky. Účast je vhodná pokud už máte s hoopingem alespoň nějaké zkušenosti (udržíte obruč chvíli v pase, umíte alespoň pár triků mimo tělo).

PROGRAM: (viz níže)

Dostupnost Momentálně nedostupné (> 1 ks)
1 890 Kč
Kategorie • KURZY •
 

PROGRAM:
(postupně upřesníme)

Zahájení, vzájemné seznámení

1) Jógové protažení / Petra
Ukážeme si základní sestavu inspirovanou Jocelyn Gordon z HoopYogini a povíme si, jaké benefity praktikování této sestavy přináší našemu tělu a mysli.

2) Hoop rozvička / Bára
Za pomoci obruče se protáhneme a rozhýbeme v rychlejším tempu a připravíme tak tělo na následující kroužení na hrudníku.

3) Kroužení na hrudníky - tipy a triky jak obruč na hrudníku roztočit a udržet / Bára
Vysvětlíme si základy kroužení na hrudníku, ukážeme si několik způsobů, jak se kroužení na hrudníku naučit a jak se v něm zlepšit.

4) Hoop dance Flow / Martina
Intuitivní tanec s obručí. Můžete se nechat vést nebo se ponořit na chvíli do svého světa a užít si své "Flow".

Pauza na oběd

5) 5 tipů jak na FLOW / Bára
Flow označuje v hoopingu plynulost pohybu. Chcete i vy, aby vaše kroužení působilo ladně a plynule? Společně si ukážeme a vyzkoušíme 5 tipů, jak na to.

5) Hoop jam / Martina
V této části si dopřejeme volnost v pohybu, uvolníme mysl a budeme tančit na hudbu. Bude to taková mini Hoopingová párty.

6) Healing circles and relax meditation / Petra
Čím jsme začaly, tím též skončíme. Sestavou inspirovanou HoopYogini a závěrečnou vizualizací na téma “Ty a tvůj osobní prostor” . Vizualizaci podpoříme použitím esenciálních olejů.

Sdílení a uzavření kruhu

CO S SEBOU: Pohodlné oblečení, přezůvky do sálu, vlastní obruč ( obruče budou na místě k zapůjčení, ale doporučujeme kroužit s tou, na kterou jste zvyklí), občerstvení.

OBJEDNÁNÍ A PLATBA - Rezervaci vašeho místa provedete koupí workshopu zde na e-shopu, místo vám rezervujeme až po zaplacení. Platba je možná platební kartou, QR kódem nebo převodem. V košíku prosím zvolte jako způsob dopravy osobní odběr.

V CENĚ: Pronájem příjemného sálu v dobře dostupné části Prahy, šatny a sprchy, celodenní program vedený 3 lektorkami, zapůjčení obručí, spousta zábavy a hoopingu zaručena :) 

CENA: Odvíjí se od termínu zakoupení a zaplacení workshopu: EARLY BIRD 1 490 Kč (do 26.9.), STANDARDNÍ: 1 690 Kč (do 31.10.), LAST MINUTE: 1 890 Kč (do 6.11.)

Akce se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků. Maximální počet účastníků je 7.

Storno podmínky ze strany účastníka:

Při zrušení vaší účasti do 10.10. vám vrátíme 100 % z ceny.
Při zrušení vaší účasti do 20.10. vám vrátíme 80 % z ceny.
Při zrušení vaší účasti do 1.11. vám vrátíme 50 % z ceny.
Při zrušení vaší účasti do 4.11. vám vrátíme 20 % z ceny.
Při pozdějším stornu se částka nevrací.