Objednávky vyřizuji a odesílám cca 1x týdně. Obruče vyrábím cca do 10 dní od objednání. DOVOLENÁ: 25.7.-11.8. Děkuji za pochopení.
 

HOOP MAGIC - kreativní workshop hoopingu / Praha / 21.7.

 

ZMĚNA TERMÍNU -WORKSHOP PROBĚHNE V ZÁŘÍ, KONKRÉTNÍ TERMŃ DOPLNÍM

S obručí jen stojíte na místě a nevíte, jak přidat více pohybu?

Na kreativním workshopu HOOP MAGIC se zaměříme na netradiční pohyb s obručí, budeme kroužit na zemi (tzv. floor hooping), naučíme se nové triky, které propojíme do sestavy a vyzkoušíme si i aktivity na podporu vaší kreativity a flow s obručí.

KDY: neděle 21.7., 10:00-12:30

KDE: Praha - Flora - Čáslavská 15

PRO KOHO: Pro každého nehledě na pokročilost. Výhodou je mít už nějaké zkušenosti s hoopingem, ale není to podmínkou a workshop si užijí i začátečníci. Nebudeme vůbec kroužit v pase.

 

OBSAH (viz níže):

Dostupnost Momentálně nedostupné (>1 ks)
1 890 Kč
Kategorie KURZY
 

OBSAH:

  • úvod
  • rozhýbání
  • floor hooping - výuka triků na zemi
  • aktivity pro podporu kreativity a flow
  • propojení naučených triků
  • objevování a zkoušení vlastních alternativ napojení triků
  • závěrečné zklidnění

S SEBOU:

Menší lehká obruč (průměr trubky 16 nebo 19 mm, průměr obruče cca 80-90 cm). Lehkou obruč můžu zapůjčit (v případě zájmu mi  to prosím napište do poznámky).

Vhodné oblečení - budeme část lekce ležet na podlaze, klečet apod., tak doporučuji nějaké pohodlné oblečení.

Co můžete očekávat?

Budeme trochu ležet, sedět, klečet a hodně se hýbat nejen u země. Budeme "kouzlit s obručí" - zkoušet jednoduché triky netradičně. Bude prostor na zkoušení a opakování nových věcí (protože abyste si něco nového zapamatovali, nestačí si to vyzkoušet jen jednou).

FAQ

Co když neumím kroužit? Vůbec to nevadí, workshop si užijete i jako začátečníci. Nebudeme kroužit v pase, ale zkoušet různé triky mimo tělo, ke kterým nepotřebujete předchozí zkušenost.

Co když mám jen těžkou fitness obruč? Tu nechte doma. Jen mi to napište do pozámky a já vám vezmu lehkou obruč na půjčení.

Co když nejsem kreativní? Nepotřebujete být kreativní, celým workshopem vás provedu a budu vám celou dobu k dispozici, pokud budete potřebovat s čímkoli poradit.

Co když se chci zúčastnit, ale nehodí se mi termín? Napište mi na bara@svethoopingu.cz ať vím, že máte o workshop zájem. Pokud se nenaplní minimální kapacita, vymyslím jiný termín a budu vás kontaktovat.

Maximální kapacita: 6 účastníků

V případě, že se do 17.7. nenaplní minimální kapacita, workshop se neuskuteční. Platab vám bude vrácena na účet nebo převedena na nový termín workhopu.

Cena: 1 490 Kč při platbě do 16.7., 1 890 Kč při platbě od 17.7.

 

Storno podmínky ze strany účastníka:

Při zrušení vaší účasti do 17.7. vám vrátím 100 % z ceny.
Při pozdějším stornu se částka nevrací.

 V případě storna akce ze strany lektora vám bude vráceno 100 % ze zaplacené ceny do 14 dní od stornování.