Doba výroby obručí na zakázku je 10-14 dní, objednávky odesílám většinou 1x týdně. Děkuji za pochopení.

Pozvánka na letní jednorázové lekce hoopingu

V červenci proběhnou dvě jednorázové lekce hoopingu, a to oblíbený workshop pro začátečníky a nová lekce zaměřená na triky s obručí. Přihlašování na obě lekce najdete zde.

Workshop proběhne v neděli 12.7. od 16:30 do 18:00 v TJ Astra v Praze 10 na Zahradním Městě a je  zaměřen na úplné základy hoopingu. Jako vždy bude k dispozici několik různých druhů obručí, které je možné v průběhu celého workshopu střídat a vyzkoušet si tak, která vám nejvíce vyhovuje. Řekneme si jaké obruče jsou na hooping vhodné a ukážeme si základní hoopingové prvky, které budete moci využít jako základ jak pro cvičení tak pro tanec s obručí.

Workshop je určen maximálně pro 5 lidí, takže se mohu všem dostatečně věnovat a lekci je možné částečně přizpůsobit vašim přáním.

Pokud vás workshop zaujal, ale nehodí se vám termín, nebo to máte do Prahy daleko, můžete využít on-line verzi workshopu, což je video o 44 minutách, kde je shrnuté vše podstatné do začátku. Nebo můžete vyzkoušet individuální skype lekci.

Pokud se chcete zaměřit na triky s obručí, navštivte premiérovou venkovní lekci (úterý 14.7. 17:00 – 18:00). Tenhle koncept je úplně nový, ale hromadí se mi žádosti právě na výuku triků a na lekce ve všední dny. Tak doufám, že bude hojná účast :D

Na lekci jsem nachystala 3 okruhy triků, kterým se podle vašeho zájmu a pokročilosti budeme věnovat.  Jedná se o MANDALY, VÝVRTKU (jak dostat bruč z pasu nad hlavu) a ZÁKLADNÍ ESKALÁTOR, což jsou triky, které lze dělat jak s fitness, tak s taneční obručí.

To, že budeme venku, nám zajistí prakticky neomezený prostor a tím pádem podstatně pohodlnější kroužení. Každopádně i když budeme venku, je lekce opět určená maximálně pro 5 lidí, abych se vám mohla individuálněji věnovat. Pokud by nám náhodou nepřálo počasí budeme kroužit v tanečním sále TJ ASTRA.